Kravaty

Návody na vázání kravaty

POZOR - Nová verze návodů na vázání kravaty zde!

Vázání kravaty - video jak uvázat kravatu

Nejsou pro vás obrázkové návody dostatečně ilustrativní? Podívejte se na některý z video návodů na vázání kravaty a postup vázání kravaty vám bude hned jasný.

Video návod - Windsorský uzel

Jedná se o široký trojúhelníkový uzel, který vyzařuje sebevědomí. Doporučujeme vázat kravatu tímto uzlem na různé prezentace, pracovní pohovory apod.

Video návod - Poloviční Windsorský uzel

Jedná se o skromnější variantou Windsorského uzlu. Jedná se o symetrický trojúhelníkový uzel, který se hodí ke kterékoliv košili. Nejlépe vypadá s širšími kravatami z lehkých materiálů.

Video návod - Four in Hand uzel

Jedná se o úzký uzel, který se vyznačuje svou lehkou nesymetryčností. Nejlépe se hodí k klasickým pánským košilím s knoflíčky. Jeho použití je vhodné především u širokých kravat z těžších látek.

Video návod - Prattský uzel

Jedná se o širší uzel, nicméně né tak široký jako Windsorský uzel. Hodí se k jakékoliv košili. Nejlépe vypadá s širšími kravatami z lehkých materiálů.

Video návod - Motýlek

Motýlek je vhodný především na formální příležitosti či pro dosažení velmi elegantního vzhledu. Správně by motýlek nikdy neměl být širší, než nejširší část vašeho krku a také by neměl přesahovat okraje límečku u košile. Obvykle se motýlek nosí na svatby či jiné důležité události, případně do tanečních (kde je mnohdy povinný). Nejlépe vypadá ve spojení se smokingem.

Proč nakupovat na NejKravaty.cz

  • Nejlevnější poštovné (40 Kč / 75 Kč za dobírku)
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč
  • Všechny kravaty bez výjimky máme skladem
  • Rychlé vyřízení každé objednávky
  • Profesionální fotografie každé kravaty z několika pohledů
POZOR - Nová verze návodů na vázání kravaty zde!
 

© 2010 NejKravaty.cz - Všechna práva vyhrazena
Výhody pro sídlo firmy vám nepřipadají dost významné a nepotřebujete poskytnutí sídla?